Wczytuję dane...
Klein zabawki

Klein zabawki

Zabawka Klein to gwarancja najwyższej jakości. Firma założona 1949 roku zaczynała swoją działalność jako producent mioteł i szczotek. Przygoda z zabawkami rozpoczęła się w 1956 roku, wraz z wyprodukowaniem pierwszych kolorowych szczotek dla dzieci. Dziś pod marką Klein znajdziemy mnóstwo produktów opartych na licencjach znanych firm, produktujących AGD czy narzędzia warsztatowe.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców. Kuchnie Miele, zestawy naczyń WMF, artykuły do sprzątania z logiem Vileda czy Leifheit to doskonałe propozycje dla dzieci, które lubią wcielać się w gospodarza czy gospodyni domu. Dzięki wspaniale wyposażonej mini-kuchni czy miotełce twoje dziecko może naśladować cię w codziennych czynnościach, jak gotowanie czy sprzątanie. Wśród produktów Klein znajdziemy również narzędzia warsztatowe i akcesoria dla małych mechaników, stolarzy i ogrodników. Ofertę uzupełniają ciekawe zestawy fryzjerskie, maszyny do szycia, zestawy strażackie czy akcesoria lekarskie.

Produkty Klein to fantastyczne propozycje dla dzieci uwielbiających wcielać się w różne role. Taka forma zabawy to nie tylko fantastyczna forma rozrywki - to również doskonały sposób na zapoznanie dziecka ze światem rół społecznych, zawodów oraz związanych z nimi atrybutów. Taka forma zabawy z pewnością zaprocentuje w przyszłym życiu dziecka.

Klinij tutaj i sprawdź, jakie produkty marki Klein oferuje nasz sklep internetowy.

Klein warsztat Klein zestaw Klein kuchnia Klein toaletka

Klein zabawki