Wczytuję dane...
Quercetti zabawki kreatywne

Quercetti zabawki kreatywne

Quercetti to włoska marka zabawek kreatywnych. Cały proces produkcji - od projektowania, po odlewanie i pakowanie gotowych produktów - przebiega w Turynie. Dzięki temu firma ma ścisłą kontrolę nad użytymi materiałami i jakością wykonania zabawek, a klient ma gwarancję, że kupuje trwałą i bezpieczną zabawkę. Jakość Quercetti potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody.

Quercetti oferuje gamę zestawów edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. Klocki maxi dla najmłodszych, kolorowe mozaiki czy skomplikowane tory kulkowe - między innymi te produkty możemy znaleźć w asortymencie. By łatwo znaleźć i dopasować produkt do zainteresowań, umiejętności i wieku dziecka, produkty Quercetti podzielono na kilka kategorii, z których najbardziej znane to Fantacolor, Daisy, Filo, Magnetino, Georello, Rami, Fashion Design, Tubo, Tecno, Tubation, Sky Rail, Roller Coaster, Migoga i wiele  innych.

Najpopularniejszą serią jest Fantacolor. To fantastyczne zestawy kreatywne, z których można ułożyć piękne, kolorowe mozaiki. Każdy zestaw składa się z różnych wielkości kołeczków (grzybków) oraz tablicy do układania. Fantacolor pozwala rozwijać wyobraźnię, kreatywność, zdolności manualne i artystyczne malucha. Przeważająca część tej gamy produktów jest przezaczona dla dzieci powyżej 4 lat, jednak Quercetti stworzyło również Fantacolor Baby dla maluchów od 18 miesiąca życia oraz Fantacolor Junior dla dwu- czy trzylatków.

Daisy to seria różnego rodzaju klocków, stworzona dla najmłodszych maluchów. W skład zestawów Daisy wchodzą duże, poręczne klocki, które małe dziecko może z łatwością chwytać. Klocki łatwo się łączą, a ich intensywne kolory przyciągają uwagę dzieci. Zabawa klockami Daisy rozwija zdolności manualne, kreatywnosć i wyobraźnię przestrzenną.

Filo natomiast to wyjątkowa seria eduakcyjna, która pozwala na tworzenie różnych kolorowych kompozycji w formie "wyszywanki". Zestawy Filo składają się z tablicy oraz kolorowych sznureczków do przewlekania. Dziecko może tworzyć własne wyszywanki lub korzystać z gotowych szablonów, dołączonych do zestawu. Filo pomaga rozwijać kreatywność, staranność i umiejetności manualne.

Dla maluchów, które mają już wprawę w zabawie klockami warto polecić zestawy kreatywne Georello. To fantastyczne, kolorowe klocki o różnych kształtach, z których można tworzyć dwu- lub trójwymiarowe konstrukcje. Zestawy Georello składają się głównie z kolorowych kół zębatych o różnych wielkiościach, które za pomocą specjalnych łączników mocuje się do podstawy. Niektóre zestawy wzbogacono o figurki zwierząt, roślin i ludzi lub dodatkowe przkładnie czy łańcuchy, które powzwalają tworzyć bardziej skomplikowane konstrukcje. Gdy całość jest gotowa, wystarczy zakręcić korbką, by wszystkie elementy wprawić w ruch. Równie ciekawą opcją są klocki konstrukcyjne Tubation, składające się z czterech typów dużych, łączących się rur. można z nich stworzyć ciekawe konstrukcje przestrzenne.

Migoga, Sky Rail oraz Roller Coaster to fantastyczne zestawy konstrukcyjne, z których tworzy się różnorodne tory dla kulek. Zestawy pozwalają dzieciom eksperymentować i odkrywac podstawowe prawa fizyki, takie jak grawitacja, siła odśrodkowa czy tarcie.

Powyższe przykłady to tylko jedne z nielicznych zabawek i zestawów, oferowanych przez Quercetti. Kliknij tutaj i poznaj pozostałe produkty tej marki, dostępne w naszym sklepie internetowym.

Quercetti klocki konstrukcyjne Quercetti mozaika Quercetti mozaika Quercetti tor kulowy

Quercetti zabawki