Wczytuję dane...
Simba zabawki

Simba zabawki

Simba to niemiecki producent zabawek. Niezwykle bogaty i zróżnicowany asortyment oferowanych produktów trafia do niemal każdej grupy dzieci - od maluszków po dzieciaki w wieku wczesnoszkolnym. Produkty Siomba możemy znaleźć pod takimi markami, jak:

ABC

to marka niezwykle kolorowych, edukacyjnych zabawek dla najmłodszych bobasów. Wśród nich możemy znaleźć m.in. miękkie piłeczki, grzechotki, sortery, bączki, zabawki do kąpieli. Zabawki ABC uczą maluchów pierwszych kształtów, faktur, dźwięków i kolorów.

Art & Fun

to fantastyczne zestawy kreatywne dla dzieci w wieku 3+; wśród nich znajdziemy różnego rodzaju masty plastyczne, kolorowanki, wyklejanki, stempelki. Zestawy Art&Fun pobudzają kreatywność dziecka, wspomagają rozwój psycho-ruchowy.

Eichhorn

to świetnej jakości zabawki, wykonane z drewna. Asortyment tej marki obejmuje zarówno zabawki dla najmłodszych, jak klocki, sortery i układanki, jak i drewniane tory, kolejki czy domki dla przedszkolaków. Zabawki Eichhorn mają niezwykłe walory edukacyjne.

Evi Love

to wyjątkowe laleczki, dostepne w wielu stylizacjach. W ofercie możemy znaleźć zestawy przedstawiające Evi w różnych profesjach zawodowych, w różnych stylach życia. Zabawa lalką Evi pozwala wcielać się w różne sytuacje i przygody życiowe.

Steffi Love

to starsza siostra laleczki Evi. Lalka Stefii dostępna jest w zestawach z akcesoriami i atrybutami, kojarzonymi z daną stylizacją.

New Born Baby

to lalki-bobasy oraz przeznaczone dla nich akcesoria, w tym wózki, łóżeczka, butelki, smoczki, pieluszki, itd. Lalkę New Born Baby można karmić, przewijać, uspokajjać, kiedy płacze.

My Music World

to linia zabawek dla muzykalnych dzieci - obejmuje keyboardy, gitary, pianinka oraz mikrofony.

Bubble Fun

to zestawy dla miłośników puszczania baniek mydlanych. Oprócz standardowych buteleczek z płynem do robienia baniek wśród produktów marki znajdziemy także miecze do robienia ogrmonych baniek czy pistolety na bańki.

Color Me Mine

to zestawy kreatywne, zwierające pisaki oraz torebki, portmonetki lub piórniki do samocholenego pokolorowania.

Safira's

to słodkie smoki, dostępne jako maskotki do przytulania lub jako figurki do kolekcjonowania i wymiany.

Glibbi

to masa żelkowa, która zamieni zwykłą kąpiel w niezwykłą zabawę. Po wsypaniu proszku do wanny woda zamienia się w żelową masę, którą później można z łatwością rozpuścić zwykłą solą. Glibbi jest nietoksyczne, niedrażniące i bezpieczne dla skóry.

Pindaloo

to zabawka zręcznościowa, która składa się z wygiętej rurki oraz piłki. Zabawa polega na zapętleniu piłką kółek poprzez przerzucanie jej z jednego otworu rurki w drugą.

Laura

to miękka laleczka-bobas, która płacze, gaworzy i wydaje różne odgłosy.

Bouncin' babies

to interaktywne lalki Bonny, które zachwycają dużymi oczami i rozbrajającym uśmiechem. Ich dodatkowe umiejętności, jak raczkowanie czy pływanie, urozmaicają zabawę.

Chi Chi Love

to kolekcja pluszowych piesków, dostepnych w zestawach z najmodniejszymi ubrankami i torebkami.

Pelną ofertę produktów Simba obejrzysz, klikając tutaj

Simba piesek Chi Chi Simba karuzelka Simba klocki Simba lalka

Simba logo.