Wczytuję dane...
Smily Play zabawki

Smily Play zabawki

Smily Play jest polską marką zabawek. Oferuje wspaniale wykonane zabawki aktywizujące i edukacyjne dla maluchów w każdym wieku - od niemowlęcia do przedszkolaka. Zespół projektowy Smily Play dba, by oferowane zabawki wspierały rozwój dziecka i wzbudzały jego zainteresowanie. Właśnie dlatego zabawki tej marki mają piękne, nasycone kolory, interesujące kształty oraz ciekawe funkcje. Co więcej, wszystkie zabawki Smily Play spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa CE i zostały poddane odpowiednim procedurom oceny zgodności z dyrektywami dotyczącymi wyrobu (EN 71).

Asortyment zabawek Smily jest bardzo szeroki. Dla maluszków do 6 miesiąca życia marka oferuje gryzaki i grzechotki, sensoryczne książeczki, zawieszki do wózka czy łóżeczka, karuzelki i projektory, ułatwiające zasypanie. Doskonałą propozycją jest również mata gimnastyczna z elementami edukacyjnymi, na której maluszek może ćwiczyć zdolności motoryczne. Dla roczniaków Smily proponuje maskotki, lalki i przytulanki, które mogą stać się przyjaciółmi na wiele lat. Wspaniałym prezentem dla dziecka w tym okresie będzie piesek Psikus, który opowiada bajki, śpiewa piosenki i gra wesołe melodyjki. Warte uwagi są również wszelkiego rodzaju sortery kształtów czy kostki edukacyjne, które radośnie migoczą i wydają dźwięki. Dla chłopców i dziewczynek w wieku ok. 2-3 lat doskonale sprawdzą się elektroniczne zabawki edukacyjne. Smily Play posiada w swojej ofercie elektroniczne tablety i laptopy, a także stoliczki edukacyjne, które uczą literek i cyferek, kształtów, kolorów i pierwszych słów, a do tego grają radosne melodie i mają migające światełka, przyciągające uwagę dziecka. Dla małych szefów kuchni Smily przygotowało wspaniałe kuchnie, mini sprzęty AGD, garnki, sztućce oraz sztuczne owoce i warzywa. Ofertę Smily uzupełniają zabawki drewniane, układanki, puzzle, gry zręcznościowe i logiczne oraz instrumenty muzyczne, w tym gitary, keyboardy czy pianinka.

Wszystkie produkty oferowane przez Smily Play są świetnie dostosowane do potrzeb i umiejętności dziecka. Zabawki Smily daja maluchowi mnóstwo frajdy, wpływając jednocześnie na jego rozwój, kretywność, wyobraźnię.

By zapoznać się z ofertą zabawek Smily Play, kliknij tutaj.

Smily Play centrum zabaw Smily Play kierownica Smily Play maskotka Smily Play zawieszka

Smily Play zabawki