Wczytuję dane...

Zabawki – niespodzianki dla dziewczynek

Masz córeczkę lub czeka Cię wyzwanie związane z zakupem prezentu dla małej dziewczynki? Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję trzech zabawek, które z pewnością będą wspaniałą inspiracją i pomogą Ci sprawić dziecku prawdziwą niespodziankę.

Lalki L.O.L 

Lalki L.O.L to świetny pomysł na prezent dla każdej małej miłośniczki mody. Fantastycznie nadadzą się na urodzinki, imieninki, pierwszy dzień w przedszkolu czy Święta Bożego Narodzenia. Zestaw uwzględnia oczywiście zwariowane siostry, a także mnóstwo akcesoriów do stylizacji. Dzięki temu lalki można przebierać i tworzyć wspaniałe oraz odważne połączenia. Zabawka zapewni nie tylko ogromną dawkę przyjemności, ale także pomoże w rozwoju cennych zainteresowań. Dziewczynka wspaniale rozwinie swoją wyobraźnię i kreatywność. Nigdy nie wiadomo, ponieważ być może ten skromny prezent w dzieciństwie przyczyni się do tego, że kiedyś młoda panna zostanie słynną projektantką mody!

 Zabawki – niespodzianki dla dziewczynek

Piasek kinetyczny

Niespodzianka w postaci piasku kinetycznego sprawi obdarowanej wiele przyjemności. Jest to nauka i zabawa w jednym. Fantastycznie do tego nadaje się piasek kinetyczny marki SPIN Master. W każdym opakowaniu znajduje się piasek w innym kolorze, a także wspaniałe akcesoria. Jeden zestaw może zainspirować malucha do chęci zebrania wszystkich czterech niespodzianek. Piaskiem kinetycznym można bawić się na różne sposoby, czyli ciąć, zgniatać czy też odciskać za pomocą foremki. Co więcej, zabawa piaskiem uczy przede wszystkim cierpliwości, dokładności i świetnie wpływa na koordynację wzrokowo-ruchową. Nie bez znaczenia jest w tym przypadku również kształtowanie kreatywności, która z pewnością przyda się w szkole, a później w dorosłym życiu.

 Zabawki – niespodzianki dla dziewczynek

Niespodzianki Polly Pocket

Zestaw Polly Pocket od marki MATTEL to gwarancja długiej i interesującej zabawy. W opakowaniu jest aż 25 tematycznych niespodzianek, które pozwolą na spędzanie radosnych chwil. Obdarowana dziewczynka znajdzie tam między innymi latający balon, fontanny mające kształt kanapki lodowej i rożka lodowego, słupek do zjeżdżania i wiele, wiele więcej. Co więcej, wiele elementów uwzględnia także zaczepy, dzięki którym bez problemu można łączyć poszczególne zabawki. W ten sposób dziecko zyska jeszcze więcej możliwości na świetną zabawę. Zestaw ten pozwoli też rozwinąć wyobraźnię i zdobyć ważną zdolność polegającą na wcielaniu się w różne role.

Zabawki – niespodzianki dla dziewczynek

Więcej zabawek dla dziewczynek

TUTAJ