Wczytuję dane...

Zabawki edukacyjne marki CzuCzu

Zabawki edukacyjne marki CzuCzu

Zabawki marki CzuCzu są tworzone, aby zapewnić dzieciom naukę przez zabawę. Są to książeczki i inne przedmioty dla maluchów w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. Pozwalają one również rozwinąć silną wieź pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Jest to bardzo ważne, ponieważ stanowi to fundament życia. Co więcej, zabawki CzuCzu inspirują dzieciaki do wdrażania własnych pomysłów na zabawę, czyli uczą tak istotnej teraz kreatywności. Dlatego mamy dla Twojej pociechy listę trzech wyjątkowych zabawek od marki CzuCzu.

Puzzle dla malucha

Duże puzzle dla malucha prezentujące duże zwierzęta zapewnią dziecku mnóstwo rozrywki, a także pozwolą poznać mieszkańców z różnych części świata. W pudełku pociecha znajdzie tradycyjne puzzle i kółeczka, które można w dobrowolny sposób przekładać. Dlatego zestaw ten zagwarantuje Twojemu dziecku wiele możliwości, jeśli chodzi o przyjemną i pouczającą rozrywkę. W tym przypadku na ułożeniu obrazka się nie kończy, gdyż zestaw inspiruje do innych ciekawych pomysłów. Kilka z nich można znaleźć  w poradniku dołączonym do tej zabawki. Puzzle dla malucha to świetny sposób na rozwój wyobraźni, kreatywności, a także koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Zabawki edukacyjne marki CzuCzu

Książeczki dla najmłodszych

Książeczki dla najmłodszych to fantastyczny sposób na odkrywanie świata przez maluchy. Dzięki temu dziecko może uczyć się o otaczającym świecie i poznawać zasady rządzące rzeczywistością. Książeczki od marki CzuCzu w bardzo przyjazny sposób poruszają różne aspekty i lubianą przez maluchy tematykę. Warto podkreślić też to, że te wyjątkowe książeczki będą rosły razem z Twoją pociechą, ponieważ świetnie sprawdzą się u starszaków. W tym przypadku poziom trudności można z łatwością dostosować do możliwości odbiorcy.

Zabawki edukacyjne marki CzuCzu 

Zagadki i gry logiczne dla przedszkolaków

Marka CzuCzu przygotowała także coś niesamowitego dla dzieci w wielu przedszkolnym. Zagadki i gry logiczne pozwolą przyjemnie spędzić czas nawet podczas brzydkiej pogody. Dzięki nim dzieci mają do swojej dyspozycji bardzo wciągające zadania, które pomogą rozwijać ich wiedzę, a także poprawić koncentrację. Co więcej, gry logiczne to świetny sposób na odkrywanie otaczającego świata i do tego w niezwykle pasjonujący sposób. Zagadki i gry logiczne dla przedszkolaków od marki CzuCzu pomogą maluchom w zdobyciu wielu cennych umiejętności. Twoja pociecha rozwinie kreatywne myślenie, podkręci wyobraźnię, spostrzegawczość, a także będzie ćwiczyć logiczne myślenie.

Zabawki edukacyjne marki CzuCzu

Więcej książeczek i zabawek CzuCZu

TUTAJ