Wczytuję dane...

Gry logiczne

Gry logiczne dla dzieci mają bardzo wiele zalet. Istotne jest to, że pomagają one rozwijać logiczne myślenie i kojarzenie faktów. Co więcej, uczą także kreatywnego myślenia, cierpliwości i analitycznego podejścia do problemów. Dzięki nim dziecko nauczy się szybciej podejmować decyzje. Poznaj nasze trzy propozycje, jeśli chodzi o interesujące gry logiczne dla dzieci.

Gra BLOKUS

Proponujemy Twojemu dziecku wyjątkową wersję gry BLOKUS. Polega ona na tym, że każdy element złożony z trójkątów kładzie się na planszy w taki sposób, aby stykał się on z innymi o tym samym kolorze. Co więcej, w przypadku tej gry można też dodatkowo w każdej chwili zablokować innego gracza. Jednak pamiętaj, że on także może odwdzięczyć się podobnym zachowaniem.

 Gry logiczne

Fantastyczne gry logiczne CzuCzu

Gry logiczne CzuCzu to wspaniała rozrywka, która sprawdzi się w pogodę i niepogodę. Stawia ona wyzwanie polegające na rozwiązywaniu zadań, którym towarzyszą też wspaniałe ciekawostki z różnych stron świata. Dzięki temu Twoja pociecha odkryje świat i zachwyci się nim. Co więcej, będzie ćwiczyć spostrzegawczość, cierpliwość i rozwijać umiejętność logicznego myślenia.

 Gry logiczne

Gra Egmont Axio

Na koniec mamy dla Ciebie fantastyczną grę, która spełni oczekiwania całej rodziny. Jest to gra Egmont Axio. Polega ona na tym, że uczestnicy na zmianę wykładają płytki na planszę. Dzięki temu zdobywają punkty w różnych kolorach. Istotne jest to, że na koniec gry istotne znaczenie ma najsłabszy wynik każdego gracza. Dlatego, aby wygrać, należy równomiernie punktować wszystkie kolory. Jest to gra, która daje wiele emocji i to do samego końca. Zatem zapewnia świetną zabawę, rozwija wyobraźnię i pomaga w kształtowaniu relacji.

Gry logiczne

Więcej gier dla dzieci i dorosłych 

TUTAJ