Wczytuję dane...

Zestawy kreatywne Stnux Toyslnn

Zestawy kreatywne Stnux Toyslnn

Zestawy kreatywne Stnux Toyslnn to fantastyczny sposób na spędzanie wolnego czasu, a także rozwój cennych umiejętności. Taka zabawa wpływa między innymi na wyobraźnię, kreatywność, a także zdolności manualne. Poznaj nasze trzy propozycje w tej kategorii.

Tęczowe wydrapywanki

Tęczowe wydrapywanki zapewnią Twojemu dziecku wielu wrażeń, a także pozwolą na kreatywną zabawę przez wiele godzin. Jest to zabawa, która umożliwi Twojej pociesze samodzielne wymyślanie wzorów. Co więcej, dziecko może też wykorzystywać dołączone szablony. Niepowtarzalne kompozycje powstaną, gdy dziecko użyje patyczka i zdrapie czarną warstwę. 

Zestawy kreatywne Stnux Toyslnn

Mozaika do malowania

Twoje dziecko będzie także zachwycone mozaiką do malowania motyl, która pozwoli Twojej pociesze na kreatywne spędzanie czasu. Będzie to wyjątkowa ozdoba pokoju lub prezent dla bliskiej osoby. W zestawie znajdują się następujące elementy: pięć farb, pędzelek i dwie papierowe tacki.

Zestawy kreatywne Stnux Toyslnn

Zestaw do tworzenia kul do kąpieli

Na koniec mamy dla Twojej pociechy zestaw przeznaczony do tworzenia kul do kąpieli Beauty Studio. Dzięki temu dziecko wyzwoli swoją kreatywność, wyobraźnię, a także popracuje nad koncentracją. W efekcie wykona swoje własnoręczne mini kule do kąpieli.

Zestawy kreatywne Stnux Toyslnn

Więcej zabawek kreatywnych Stnux ToysInn

TUTAJ