Wczytuję dane...

Nowości Barbie

Nowości Barbie

Wszystkie dziewczynki uwielbiają lalki Barbie. I jest tak na całym świecie. Mimo że lalki Barbie znane są od dłuższego czasu, ich popularność trwa do dzisiaj. Przepadały za nimi babcie, mamy, a teraz ich dzieci. Pierwsza lalka Barbie pojawiła się w marcu 1969 roku. Było to na Międzynarodowych Targach Zabawek. Poznaj nowości Barbie na 2022 rok, które doskonale sprawdzą się jako prezent pod choinkę.

Lalka Barbie Cutie Reveal 

Wśród nowości Barbie 2022 warto wspomnieć o zestawie Cutie Reveal. Dostarczy on Twojej pociesze wiele uciechy, a przede wszystkim ogromną przyjemność. Gdy rozpakuje opakowanie, znajdzie tam 10 wspaniałych niespodzianek. Jest tam też urocza lalka Barbie z długimi kolorowymi włosami i pięknymi detalami na twarzy. Natomiast w torbach są dodatki, które pomogą zadbać o urodę lalki Barbie.

 Nowości Barbie

Domek dla lalek Barbie 

Świetnym pomysłem na prezent, np. świąteczny może być domek dla lalek Barbie. Domek można rozłożyć, ukaże się wtedy kilka pomieszczeń, które mają łączną szerokość ponad 60cm. W domku znajdują się: kuchnia, sypialnia, łazienka i basen. W zestawie znajduje się piękna lalka z włosami blond, w pięknej, kwiecistej sukience.  Domek zawiera kilka przydatnych funkcji, dzięki którym zabawa jest ciekawsza, a zabawa bardziej realistyczna.

 Nowości Barbie

Lalka Barbie Chelsea – Sklepik

Dla dzieci od 3-go roku życia mamy lalkę Chelsea, czyli młodszą siostrę Barbie. Zestaw do zabawy w sklepik zawiera laleczkę w uroczym fartuszku sprzedawcy oraz ponad 15 elementów, dzięki którym dzieci mogą odtwarzać sytuacje dnia codziennego oraz kreować własne historie. Wspólna zabawa z dzieckiem pomoże też kreować właściwe zachowania konsumenckie i wybory dietetyczne. Może być podstawą do rozmowy o finansach i zdrowej diecie.

Nowości Barbie

Więcej lalek Barbie

TUTAJ