Wczytuję dane...

Zabawki do piaskownicy

W końcu nadeszły ciepłe dni, kiedy bez końca możemy korzystać z zabaw na świeżym powietrzu. Długo wyczekiwane spacery, jazda na rowerze czy hulajnodze w końcu mogą cieszyć dorosłych i dzieci. Zobacz nasze propozycje zabawek i akcesoriów, które możecie wykorzystać podczas wspólnej zabawy w ogrodzie.

Mini piaskownica

Jeżeli masz niewiele miejsca na tarasie lub balkonie, a chcesz stworzyć swojemu dziecku kącik do zabawy z piaskiem lub wodą, zapewne przyda ci się stół do piasku marki Woopie. Jest to zabawka wielofunkcyjna przeznaczona dla dzieci od trzeciego roku życia. Zestaw zawiera podzielony na dwie części stolik, 2 konewki, 2 łopatki, 2 wiaderka, grabki, foremkę i kłębuszek do wyciskania wody. Najlepsza zabawa będzie wtedy, kiedy do jednej części stolika wlejesz wodę, a do drugiej nasypiesz piasku.

WOOPIE Stolik Wodny 2w1 Piaskownica 9 akc.

Piaskownica z daszkiem

Jeżeli posiadasz ogród, możesz sprawić dziecku radość kupując drewnianą piaskownicę z regulowanym daszkiem. Będzie doskonałym uzupełnieniem przydomowego placu zabaw. Solidna konstrukcja zapewni trwałość oraz bezpieczeństwo, a materiałowy daszek ochroni dziecko przed słońcem. Możesz swobodnie regulować wysokość oraz kąt nachylenia daszku, który po całkowitym złożeniu może stanowić pokrywę piaskownicy, chroniąc jej zawartość przed zwierzętami i warunkami atmosferycznymi. Dodatkowym atutem są poszerzone obrzeża, które pełnią funkcję wygodnego siedziska. Zestaw zawiera także specjalne podłoże chroniące przed chwastami. Piaskownica jest łatwa w montażu i pomieści około 300kg piasku. 

Drewniana piaskownica z regulowanym daszkiem Lily Sandpit AXI

Zabawki do piasku

Jeżeli zdecydujesz się na zakup większej piaskownicy, twojemu dziecku będą potrzebne zabawki do piasku. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór różnych zestawów i akcesoriów do zabawy w piaskownicy i na plaży. Świetnym pomysłem jest walizka z niezbędnymi akcesoriami: konewką, łopatką, grabkami, czterema foremkami. Sama walizka stanowi idealne miejsce do przechowywania wszystkich elementów, ale może też być wykorzystana jako młynek do piasku lub wody.

Zestaw Do Zabawy W Piasku, Walizka + Akcesoria Foremki Piaskownica

Samochód do piaskownicy

W piaskownicy zapewne przyda się także wywrotka z akcesoriami ogrodowymi od marki Ecoiffier. Zestaw zawiera nie tylko kolorowy pojazd do transportu piasku, ale także grabki, motyczkę, łopatkę, konewkę, 2 doniczki oraz imitację pistoletu do podlewania roślin. Zabawki powstały z bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów. Przyjemne, wesołe kolory oraz mnogość akcesoriów zapewne sprawią, że maluch będzie miał mnóstwo frajdy, naśladując rodziców - zostanie małym ogrodnikiem! Zestaw jest przeznaczony dla dzieci powyżej 18-stego miesiąca życia.

ECOIFFIER Wywrotka z Akcesoriami Ogrodowymi

Akcesoria do zabawy w piasku

Jeżeli twoje dziecko pasjonuje się gotowaniem, możesz wyposażyć jego piaskownicę w ten kolorowy zestaw do piasku - naczynia kuchenne od marki Lena. Zawiera aż czternaście elementów, które pomogą tworzyć rozmaite dania - od zupy błotnej, lodów, po koktajle błotne i sałatki z trawy - ogranicza was tylko wyobraźnia ;).

Lena Zestaw do piasku - Naczynia kuchenne, 14 elementów

Więcej zabawek do ogrodu znajdziesz

TUTAJ