Wczytuję dane...

Nowości od marki Madej

Nowości od marki Madej

Madej jest jednym z najpopularniejszych producentów zabawek. Firma istnieje na rynku polskim od 1990 roku. Wyróżnia ją różnorodna i bogata oferta oraz doświadczenie na rynku, co przekłada się na zaufanie i uznanie wielu tysięcy klientów. Wszystkie zabawki Madej dostosowane są do standardów panujących w Unii Europejskiej i posiadają niezbędne certyfikaty oraz deklaracje potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania produktów. Są one dedykowane dziewczynkom i chłopcom w różnym wieku.

Kotek dla dziecka

Jeśli Twoje dziecko marzy o rudowłosym kotku, ta zabawka będzie strzałem w dziesiątkę! Madej proponuje maskotkę kot z funkcją głosu i przyjemnym w dotyku, rudym futerkiem. Kotek uwielbia być tulony i głaskany, dzięki czemu przepadają za nim wszystkie szkraby. Taka zabawka uczy empatii i odpowiedzialności oraz sprzyja kształtowaniu wartościowych postaw społecznych. Opakowanie zawiera planszę z planem dnia, która pomaga wprowadzić dziecko w codzienne obowiązki z pupilem.

Nowości od marki Madej

Lalka interaktywna

Taka lalka to doskonała propozycja w przypadku dziewczynek, które lubią bawić się lalkami i wozić je w wózkach. Interaktywna lalka Amelka to przyjemny w dotyku śliczny bobasek, który śmieje się, mówi, ma łaskotki i robi minki. Te wszystkie funkcje sprawdzą się w codziennej zabawie. Lalka jest polskojęzyczna.

Nowości od marki Madej

Coś dla chłopców

O ile dziewczynki z pewnością ucieszą się z lalki, o tyle chłopcy uwielbiają samochody i tworzone samodzielnie konstrukcje. Dla małych inżynierów idealnie sprawdzi się zestaw konstrukcyjny „Autobus”. Pudełko zawiera wielofunkcyjny, metalowy zestaw do konstruowania, narzędzia oraz instrukcję montażu. Wszystkie zestawy pasują do siebie, dzięki czemu swobodnie można je łączyć.

Nowości od marki Madej

Więcej zabawek marki Madej tutaj