Wczytuję dane...

Zabawki z Krainy Lodu

Kraina Lodu to popularny motyw z ekranów kin, który cieszy się dużą popularnością wśród dzieci. Mali fani bajki z pewnością ucieszą się z puzzli z Elsą, lalki Anny lub innej kreatywnej zabawki, której formuła oparta jest na filmowych postaciach.

Puzzle z Elsą

Te puzzle z bohaterami filmu animowanego Disneya "Frozen" składają się ze 100 elementów i idealnie nadają się dla dzieci powyżej 5 roku życia. Po ułożeniu puzzli powstanie ładny obrazek o wymiarach 40,8 na 27,6 cm. Atutami są wysoka jakość puzzli, wykorzystanie w toku produkcji materiałów ekologicznych, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania elementów, które gwarantuje kalandrowany papier odbijający światło.

Zabawki z Krainy Lodu

Lalka Anna lub Elsa

Księżniczki Disneya Anna i Elsa to niezwykle inspirująca kolekcja lalek z ulubionych filmów Disneya. Każda lalka ma unikalną, wzorowaną na filmie prawdziwie książęcą kreację, piękną fryzurę oraz pantofelki. Elsa uczesana jest w warkocz z charakterystycznym lokiem opadającym na czoło, ma zdobioną tiulem i brokatem sukienkę oraz kryształowe pantofle. Anna uczesana jest w dwa rude warkocze z charakterystycznym jasnym kosmykiem. Ubrana jest w piękną ludową suknię oraz długie brązowe buciki.

Zabawki z Krainy Lodu

Kreatywna zabawa z Elsą

Fofucha to edukacyjna, rozwijająca kreatywność lalka, którą dziecko może stworzyć samodzielnie: składa się ją z dostępnych elementów i projektuje cały wygląd zewnętrznego Fofuchy. Dziecko wybiera usta i oczy z dołączonych naklejek, a kiedy powstanie twarz, przekształca się w projektanta mody. Wycina suknie, sukienki, koszule, buty, torebki lub inne części garderoby z piankowych materiałów i łączy je ze sobą za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Do zestawu dołączone są szablony, aby pomóc dziecku w wymyśleniu wyglądu lalki. Fofucha to wyzwanie intelektualne i manualne dla młodych adeptów projektowania! Nadaje się dla dzieci powyżej szóstego roku życia.

Zabawki z Krainy Lodu

Więcej lalek

TUTAJ