Wczytuję dane...

Wodne zabawki do ogrodu

Latem dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu. Do zabaw, które cieszą się szczególną aprobatą, należą wszelkie wodne szaleństwa. Szkraby uwielbiają baraszkować w basenie, nad morzem czy jeziorem, a nawet basenem w przydomowym ogródku: z jednej strony mogą się wówczas swobodnie wyszaleć, a z drugiej kontakt z wodą przynosi im ochłodę w upalne dni. Aby uatrakcyjnić maluchom wakacyjny czas, warto pomyśleć o dodatkowych gadżetach: stoliku wodnym czy torze.

Ślizgawka wodna

Ślizgawka wodna z małą rampką od Bestway fenomenalnie sprawdzi się w przydomowym ogrodzie. To namiastka zjeżdżalni z parku rozrywki, po której dzieci mogą się ślizgać, czerpiąc z tego mnóstwo frajdy. Najwyższej jakości konstrukcja gwarantuje wytrzymałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Wodne zabawki do ogrodu

Tor wodny

Ten tor wodny z serii Waterplay niemieckiej firmy pozwala na wspaniałą zabawę z wykorzystaniem wody. Dziecko, wlewając wodę do kanału, wywołuje ruch, dzięki któremu znajdujące się na torze łódki zaczynają się przesuwać. Dodatkowy prąd wody można uzyskać dzięki poruszaniu specjalnymi łopatkami. Co ważne z punktu widzenia rodzica, montaż zabawki jest szybki i bezproblemowy. Zestaw można dowolnie rozbudować i szybko składać. Jest on kompatybilny z Lego DUPLO.

Wodne zabawki do ogrodu

Stolik wodny

Trzecia propozycja to tak naprawdę ogromna piaskownica od firmy Little Tikes, która zapewni dzieciom wspaniałą, pobudzającą wyobraźnię zabawę w piratów. „Statek piracki” wyposażony jest w maszt, kotwicę, koło sterowe, figurki dwóch piratów, rekina pryskającego wodą oraz inne akcesoria. Z wierzchołka masztu płynie woda, która może być wlewana poprzez pompę wodną lub dziecko. Płynący strumień porusza kolorowymi młynkami. Dzieci mogą podnosić i opuszczać kotwicę za pomocą korbki, obracać kołem sterowym i strzelać z armatek wodnych.

Wodne zabawki do ogrodu

Więcej zabawek do ogrodu

TUTAJ