Wczytuję dane...

Jakie zabawki do ogrodu?

Ogród to jedno z miejsc, w którym dzieci bardzo chętnie spędzają czas. Zabawy na świeżym powietrzu mają w sobie coś szczególnego – aby uczynić je jeszcze ciekawszymi i oryginalnymi, warto kupić pociechom specjalne zabawki dedykowane do ogrodowych zabaw. Pozwolą one połączyć przyjemne z pożytecznym, gwarantując jednocześnie wspaniałą rozrywkę, rozwijając dziecięcą wyobraźnię i przyczyniając się do wartościowego wysiłku intelektualnego, tak ważnego w prawidłowym rozwoju psychofizycznym malucha. Możesz zdecydować się m.in. na klasyczne dmuchane baseny, zjeżdżalnie wodne i praktyczne zestawy z wiaderkami i łopatkami, które świetnie nadają się zarówno do zabaw wodnych, jak i w piaskownicy. Ponadto na rynku znajdują się bardziej kreatywne zestawy. Dwie propozycje zamieszczamy poniżej.

Mały łowca piłeczek

Dziewczynki z pewnością będą zachwycone zabawką typu wodny stół spiralny w kolorze różowym, który gwarantuje fantastyczną zabawę wodą i piłeczkami. Polega to na tym, że piłeczki wpuszczamy do ogromnej spirali, a następnie wypadają one do zbiornika, w którym znajduje się woda. Dzieci mogą bawić się w kilku aktywnościach, a duże koło pomaga szkrabom wyławiać piłeczki z wody. Ten zestaw to obietnica udanej zabawy i ogromnej frajdy. Jeśli chcesz, aby Twój trzylatek bawił się fantastycznie w przydomowym ogrodzie, pomyśl o tej kreatywnej zabawce!

Jakie zabawki do ogrodu?

Dla trochę starszych szkrabów

Dla dzieci powyżej czwartego roku życia świetnie sprawdzi się kreatywny zestaw do przeciągania liny z chlapiąca wodą. To połączenie tego, co maluchy lubią najbardziej – wodnych zabaw z odrobiną aktywności fizycznej! Splash Face to jedyne przeciąganie liny, w której słabszy gracz zostaje spryskany wodą, co wzbudza entuzjazm wśród małych graczy. To kreatywny, nowy i zabawny sposób na zmierzenie się z przyjaciółmi w grze przeciągnie liny, w której przeciwnik może zostać opryskany strumieniem wody. Dla dodatkowej zabawy woda może również strzelać do góry, co nieco zwiększa poziom trudności. Zestaw łatwo i bezpiecznie mocuje się do ziemi (konieczne jest podłączenie węża ogrodowego z wodą).

Jakie zabawki do ogrodu?

Pełna oferta zabawejk do ogrodu:

tutaj