Wczytuję dane...

Zabawki Enchantimals dla dziewczynek

Dziewczynki uwielbiają Enchantimals! W serii tych zabawek występuje grupa uroczych postaci i ich zwierzątek. Są oni połączeni nawzajem wyjątkową więzią – nie odstępują się na krok i wyglądają podobnie, a ca najważniejsze mieszkają razem w fantastycznym świecie, w którym nie brakuje przygód i świetnej zabawy.

Domek Jelonków

W tym zestawie dziecko znajdzie Danessę Deer i jej zaprzyjaźnionego jelonka Sprinta. Mieszkają oni w uroczym, dwupoziomowym Domku Jelonków  z pięcioma strefami zabawy, a także wyjmowanymi mebelkami i akcesoriami. Fasada domku ma jasnoróżowy kolor, na którego tle wyróżniają się turkusowe drzwi wejściowe z otwieranymi drzwiczkami. Dach wieńczy duże, złote poroże jelenia.

Zabawki Enchantimals dla dziewczynek

Puzzle Enchantimals

Miłośnicy serii Enchantimals pokochają te puzzle! Zestaw dwustu elementów z postaciami sprawdzi się w deszczowe popołudnia i leniwe weekendy. Warto podkreślić, że kalandrowany papier odbijający światło i materiały ekologiczne wykorzystane w toku produkcji zapewniają wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania. Z pewnością docenią to wszyscy rodzice.

Zabawki Enchantimals dla dziewczynek

Zestaw artystyczny

Zestaw artystyczny z serii Enchantimals składa się z ponad sześćdziesięciu elementów i jest dostępny w stosunkowo niskiej cenie. Dziecko znajdzie w pudełku m.in. stempelki, markery, notatnik, naklejki, kolorowe kredki i inne. Po zakończonej zabawie wszystkie elementy można z łatwo zebrać i schować je do pudełka. Jest ono zamykane i dodatkowo posiada wygodne uchwyty po bokach, co ułatwia transport. Zestaw rozwija kreatywność i wyobraźnię – jest przeznaczony dla dziewczynek od 3 roku życia.

Zabawki Enchantimals dla dziewczynek

Więcej zabawek z motywem Enchantimals

TUTAJ