Wczytuję dane...

Sortery kształtów dla maluchów

Rodzice od najmłodszych lat powinni rozwijać zdolności manualne dzieci, a także wpływać na wzbogacanie ich wyobraźni. Do tego celu doskonale sprawdzą się praktyczne sortery kształtów dla maluchów.

Drewniany sorter Brimarex

Ten model to najprostszy sorter z drewna, który jest dedykowany do praktycznej nauki liczenia dla najmłodszych. Idealnie sprawdzi się podczas zabaw, służąc zabawie, a jednocześnie ucząc. Zestaw składa się z 16 elementów.

Sortery kształtów dla maluchów

Autko sorter z dźwiękami

Smily Play Autko to edukacyjna zabawka w kształcie samochodu, który ma na dachu trzy kolorowe przyciski funkcyjne. Podczas zabawy maluszek uaktywnia zawarte w autku funkcje (światło, dźwięk). Zabawka mówi po polsku, wesoło zagaduje, trąbi, rusza oczami oraz maską podczas jazdy. Dzięki przyczepionemu sznurkowi dziecko może ciągnąć samochodzik. Autko wyposażone jest w sorter klocków: po bokach znajdują się cztery otwory, w które dziecko dopasowuje odpowiednie kształty. Podczas zabawy autko wypowiada nazwy wkładanych elementów (trójkąt, kwadrat, koło, serce), w przyjemny i przyjazny sposób zachęcając do zabawy i wspierając rozwój dziecka. Solidne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Zabawka nie zawiera małych elementów, ktore dziecko mogłoby połkąć.

Sortery kształtów dla maluchów

Sorter kształtów Fisher Price

Ten słodki ślimaczek zawiera w zestawie aż 10 kolorowych klocków do układania lub wkładania do wnętrza zabawki - dziecko korzysta z otworów w odpowiednich kształtach. Gdy wszystkie klocki znajdą się w środku, wystarczy otworzyć pokrywę, aby wysypać je na zewnątrz i zacząć zabawę od nowa. To jednak nie koniec niespodzianek: kiedy dziecko odpowiednio poruszy ślimaczkiem, usłyszy radosne, edukacyjne piosenki na temat kolorów, liczenia i kształtów. Dzięki tej zabawie dzieci rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i zręczność.

Sortery kształtów dla maluchów

Więcej sorterów

TUTAJ