Wczytuję dane...

Huśtawki do ogrodu

Każde dziecko i wielu dorosłych uwielbia się kołysać i huśtawki. Dzieci czują się, jakby mogły latać i odkrywać świat z innej perspektywy, a dorośli cieszą się beztroskim i nostalgicznym powrotem do dzieciństwa. Ale jeśli Twoje dziecko jeszcze nigdy się nie kołysało w hamaku lub nie przeżyło radosnych chwil na huśtawce– musi tego spróbować. W zależności o Twoich upodobań: możesz wybrać fotel hamakowy i poczuć się jak w swoim prywatnym kokonie lub wybrać klasyczny hamak i cieszyć się swobodnym bujaniem. Albo zainwestuj w bocianie gniazdo – obszerne siedzisko, które pomieści kilkoro dzieci lub w drewnianą huśtawkę, która sprawi radość najmłodszym pociechom. Poniżej znajdziesz coś dla siebie i swojego malucha.

Hamak

Kolorowy hamak jest Idealny na taras, ogród lub jezioro. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest trwały i przyjemny w dotyku. Odporny na warunki atmosferyczne, nadaje się do prania. Ten rewelacyjny hamak charakteryzuje się długą żywotnością i komfortem użytkowania. Hamak zagwarantuje najmłodszym dzieciom mile spędzony czas i wile radości. Pozwoli im wykształcić zmysł równowagi, a dodatkowo zapewni wspaniałą zabawę.

Huśtawki do ogrodu

Huśtawka bocianie gniazdo

Bocianie gniazdo nadaje się nie tylko do huśtania się, które dzieci uwielbiają, ale także do relaksu. Zapewnia komfort i zaskakujący rozmiar, dzięki swojej średnicy 100 cm, pozwala dwójce dzieci huśtać się jednocześnie. Umożliwia kołysanie podczas leżenia i siedzenia. Huśtawka zawieszona jest na czterech solidnych linach. Dzięki inteligentnemu projektowi możesz ją łatwo rozłożyć i włożyć do małego pudełka jesienią po zakończeniu sezonu.

Huśtawki do ogrodu

Drewniana huśtawka

Jeśli szukasz wersji przyjaznej dziecku, aby dodać ją do pokoju dziecinnego, a nawet obok hamaka na werandzie wybierz drewnianą huśtawkę. Drewniana huśtawka zapewni piękne przeżycia dzieciom, ponieważ huśtanie jest jedną z najpopularniejszych zabaw dla dzieci. Jest wyposażona w zamykaną poprzeczkę, dzięki czemu jest bezpieczna i stabilna dla dzieci. Ta urocza i kolorowa huśtawka została wykonana z litego drewna, jest trwała i odporna na czynniki atmosferyczne. Doskonały prezent dla każdego malucha.

Huśtawki do ogrodu

Fotel wiszący brazylijski

Ten wygodny i stylowa fotel hamakowa jest idealny do spędzania wolnego czasu w ogrodzie lub w salonie.  Zapewnia super komfort, możesz w nim siedzieć cały dzien. To doskonały fotel do czytania, oglądania telewizji, nauki lub po prostu odpoczywania. Jest ręcznie robiony i wykonany z najwyższej jakości materiałów.  Chociaż dołączony jest drewniany wieszak, wszystkie elementy do zawieszania są sprzedawane osobno. Może być stylizowany na wiele sposobów, wygląda równie dobrze w pomieszczeniu, jak na zewnątrz.

Huśtawki do ogrodu

Więcej huśtawek i zabawek do ogrodu

TUTAJ