Wczytuję dane...

Zestawy kreatywne Mały Konstruktor

Zestawy kreatywne Mały Konstruktor

Zestawy kreatywne Mały Konstruktor są hitem wśród zabawek konstrukcyjnych. Są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i płci. Dostępny jest ogromny wybór produktów - od prostych, przyjaznych dzieciom modeli z drewna, które są łatwe w złożeniu po bardziej skomplikowane konstrukcje, których zbudowanie wymaga czasu i uwagi oraz starszych, zwinniejszych palców. Zabawka konstrukcyjna rozwija zdolności motoryczne, wyobraźnię i logiczne myślenie - i zawsze nagradza Twoje dziecko widokiem czegoś fajnego, co samo zbudowało. Oto nasz wybór najlepszych zabawek konstrukcyjnych.

Model z drewna dla najmłodszych

Pierwszy zestaw do samodzielnego montażu jest przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia. Mały projektant ma do dyspozycji 91 elementów (i narzędzia), z których wyczaruje piękne auto terenowe. Elementy są wykonane z solidnego materiału.  Zestaw zawiera drewniane części, śruby wykonane z tworzywa sztucznego oraz komplet 4 kół. Jest to doskonała gra do treningu zdolności motorycznych oraz koordynacji ręka-oko. Zestaw Mały Konstruktor rozwija również umiejętności techniczne i logiczne myślenie. Wielu rodziców doceni fakt, że dzieci również budują pewność siebie i są dumne z własnych, ręcznie wykonanych modeli.

Zestawy kreatywne Mały Konstruktor

Model konstrukcyjny dla ośmiolatka

Ośmiolatki oszaleją na punkcie profesjonalnego zestawu, z którego mogą zbudować fantastyczne pojazdy. Zestaw zawiera ponad 1000 elementów, które można ze sobą łączyć na wiele sposobów, tworząc nowe i oryginalne konstrukcje. W opakowaniu dołączony jest również zestaw narzędzi, który pozwoli Twojemu dziecku z łatwością skręcać i rozkręcać jego projekty. Zasadniczo zależy to od wyobraźni małego projektanta co zbuduje z dołączonych elementu. Może to być tir, helikopter, samolot i wiele innych konstrukcji. Zestaw ten świetnie szkoli umiejętności małego konstruktora, rozwija jego kreatywność i zachęca do samodzielnego myślenia.

Zestawy kreatywne Mały Konstruktor

Zestaw konstrukcyjny dla przedszkolaka – Straż pożarna

Czerwony uprzywilejowany pojazd z sygnalizacją ostrzegawczą to zestaw, który można złożyć z metalowych elementów oraz kolorowych części wykonanych ze sztucznego tworzywa. To idealna zabawka dla dzieci od 6 roku życia, które uwielbiają majsterkować, skręcać i rozkręcać elementy. Model pogotowia ratunkowego składa się z ponad 300 elementów, dodatkowo zestaw wyposażony jest w narzędzia umożliwiające jego budowę. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny. Uczy cierpliwości, logicznego rozumowania i rozwija wyobraźnię przestrzenną.

 Zestawy kreatywne Mały konstruktor

Więcej zestawów z tej serii  znajdziesz

TUTAJ