Wczytuję dane...

Gry zręcznościowe dla dzieci

Aby zagrać w grę zręcznościową dziecko musi skupić swój umysł i kontrolować ruchy. Najlepsze jest to, że podczas gdy cała jego uwaga jest skupiona na tym, jaki będzie jego następny ruch, jego umysł będzie ciężko pracować, a on tym samym będzie wzmacniać wiele umiejętności i zdolności motorycznych. Równowaga i koordynacja to dwie najważniejsze umiejętności, które trenuje Twoje dziecko podczas zabaw zręcznościowych. Z praktyką, jego zręczność motoryczna może stać się tak niewiarygodnie skoordynowana, że znacząco poprawi jego zdolność do wykonywania codziennych czynności i zmniejszy ryzyko występowania kontuzji. Istnieje wiele sposobów, aby pomóc dzieciom rozwinąć zręczność i koordynację. Poniższe cztery gry pomagają wzmocnić te ważne umiejętności.

Gra JENGA

Wysyp zawartość opakowania JENGA i zbuduj wieżę, a następnie wyciągnij blok, umieść go na górze, ale nie pozwól wieży spaść. Powtórz czynność, weź klocek z dołu i połóż go na górze wieży. Ktokolwiek poruszy wieżę i pozwoli jej runąć, przegrywa. Ta zabawna i wymagająca gra jest świetną rozrywką dla rodzin i dzieci w wieku od 4 lat. Gra jest łatwa do nauczenia i doskonale nadaje się na prezent urodzinowy lub świąteczny. JENGA ma wiele zalet, nie tylko wpływa na rozwój fizyczny, ale i psychiczny. Do najważniejszych korzyści należy wymienić poprawę sprawności manualnej, koordynację ręka-oko i rozwój myślenia strategicznego.

Gry zręcznościowe dla dzieci

Gra MISTAKOS – Wyższy szczebel

Ile drabin można ustawić jedna na drugiej, zanim ta budowa się załamie? Mistakos to idealna gra na rodzinne wieczory lub przyjęcia. Fajna gra z plastikowymi drabinkami, która ćwiczy zręczność i koordynację. Każdy gracz musi wykazać bystre oko i zwinne palce, aby zostać mistrzem fantazyjnych konstrukcji. Niezwykła forma i proste zasady to główne zalety rodzinnej gry Mistakos. Doskonała forma rozrywki dla dorosłych i dzieci od 5 lat. Grę można rozegrać na 3 sposoby, sprawdź szczegółowe instrukcje na opakowaniu. Zapewnij swojej rodzinie uzależniającą rozrywkę z odrobiną zdrowej rywalizacji!

Gry zręcznościowe dla dzieci

Gra CATCH BALL

Potrzebujesz ciekawej i wymagającej aktywności gry dla dzieci? Catch Ball to najlepsze rozwiązanie! Ta aktywność rozwija koordynację ręka-oko, a także poprawia skupienie i koncentrację. Gra polega na łapaniu piłeczki do tarczy pokrytej rzepem. Piłeczka się z łatwością przykleja do tarczy, jeśli tylko gracz dobrze się przymierzy i sprawnie wyceluje. Zabawa polega na powtarzaniu tej czynności. Catch Ball to bardzo popularny dodatek do podwórkowych zabaw, motywuje dzieci do aktywności na wolnym powietrzu. Gra przeznaczona jest dla dwóch graczy. Produkt oferujemy w kolorze zielono-różowym.

Gry zręcznościowe dla dzieci

Więcej gier

TUTAJ