Wczytuję dane...

Jaki prezent dla 10-latka?

Dziesięcioletnie dziecko ma już pewien pogląd na świat. Ponadto, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co lubi i co  przynosi mu dużo mniejszą satysfakcję. Z dziecka przeobraża się powoli w nastolatka. Dlatego nie jest łatwo wybrać odpowiedni dla niego prezent. Bardzo dobrym pomysłem jest zainwestowanie w gry zespołowe lub zestawy konstrukcyjne. Pragnąc ułatwić Ci dokonanie najlepszego wyboru, poniżej prezentujemy trzy pomysły na prezent dla 10-latka.

Klocki LEGO dobre na każdą okazję

Na klocki LEGO nigdy nie jest za późno. Na rynku znajdziesz zestawy przeznaczone dla różnych kategorii wiekowych. Dziecku, które kocha szybkość i piękne samochody można kupić model Technic McLaren Senna GTR. Dzięki temu mały miłośnik motoryzacji stworzy replikę wspaniałego auta. Co więcej, elementy zostały tak opracowane, aby całość oddawała wysoki poziom realizmu. Inwestując w taki prezent, nie tylko obudzisz kreatywność w małym człowieku, ale także pozwolisz na rozwój pięknej pasji, która w dorosłym życiu może dać prawdziwą radość.

Jaki prezent dla 10-latka?

Puzzle 3D to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny

Puzzle kochają nie tylko dzieci, ale także dorośli. Możliwość tworzenia pięknego obrazu z wielu małych elementów zapewni ogrom satysfakcji. To także ciekawy sposób na spędzanie czasu z całą rodziną. Dlatego prezent w formie puzzli 3D na pewno ucieszy Twojego 10-latka. Możesz na przykład ofiarować dziecku zestaw z Krzywą Wieżą nocą lub innym ciekawym miejscem. Dzięki temu zapewnisz nie tylko świetną zabawę, ale także wpłyniesz na poprawę koncentracji i rozbudzisz marzenia o wielkich podróżach. Nigdy nie wiadomo, może to będzie początek czegoś naprawdę wielkiego!

Jaki prezent dla 10-latka?

Wspaniały zestaw dla przyszłych konstruktorów

Prawdziwym marzycielom pragnącym tworzyć wielkie konstrukcje radość przyniesie prezent w postaci zestawu „Pojazdy z Antarktyki”. Dzięki temu entuzjasta mechaniki sprawdzi się przy budowie modeli z różnymi zastosowaniami technicznymi. Papierowa instrukcja dołączona do pudełka pozwoli poznać schematy czterech modeli pojazdów. Natomiast po zainstalowaniu aplikacji na telefon pociecha zyska dostęp do kolejnych 16 projektów. W internecie można też pobrać inne instrukcje, które dadzą początek pięknym pomysłom. Ruszaj zatem na podbój nieznanych zakamarków Antarktyki i uwolnij w sobie wielką pasję już dziś!

Jaki prezent dla 10-latka?

Więcej pomysłów na prezent 

TUTAJ