Wczytuję dane...

Jaki rowerek biegowy dla dwulatka?

Rowerek biegowy to wspaniałe rozwiązanie, które pozwala cieszyć się dziecku jazdą na jednośladzie już od najmłodszych lat. Umożliwia on poznanie tego wspaniałego sportu nawet półtorarocznym pociechom. Wówczas maluch nie jest gotowy, aby poruszać się rowerkiem z pedałami, ale biegowym już tak. Pojazd może stanowić pierwszy etap nauki. Dzięki temu dziecko trenuje utrzymanie równowagi i nabywa zdolność balansowania ciałem. Gdy przyjdzie czas na pedałowanie, będzie dużo łatwiej. Sprawdź, jaki rowerek biegowy dla dwulatka warto wybrać.

Rowerek biegowy dla najmłodszych dzieci

Rowerek biegowy Micro Bike Cat wykonano z materiałów wyróżniających się najwyższą jakością. Co więcej, jest lekki, zwinny i przy tym bardzo bezpieczny. Pojazd ma podwójne koła, dlatego gwarantuje stabilność podczas jazdy. Natomiast wyprofilowane siedzisko zadba o komfort i wygodę smyka. W przypadku tego jeździka przewidziano też miejsce na ogranicznik skrętu, który skutecznie zabezpieczy przed wykręcaniem kierownicy. Istotne jest też to, że antypoślizgowe kółka sprawdzą się na każdej powierzchni. Rowerek z pewnością da maluchowi wiele radości i przyczyni się do rozwoju młodego organizmu.

Jaki rowerek biegowy dla dwulatka?

Drewniany rowerek 2w1

Idealnym rozwiązaniem dla dwulatka z pewnością będzie rowerek LOOK  2w1 Jednorożec. Jest to pojazd trójkołowy, dlatego będzie świetnym pomysłem na prezent dla maluchów, które chcą się przemieszczać, a nie potrafią jeszcze utrzymać równowagi. Szeroki rozstaw kół daje gwarancję dużej stabilności podczas jazdy. Co więcej, rowerek ma lekką konstrukcję, dlatego można zabrać go w każde miejsce. Jeździk można też przerobić na dwukołowy rowerek. W rezultacie pociecha będzie znacznie dłużej cieszyć się pojazdem. Biegacz będzie „rósł„ razem z dzieckiem. Ogromnym atutem jest tutaj również regulowana wysokość siodełka i antypoślizgowe rękojeści z osłonkami zapewniającymi ochronę dłoni malucha.

Jaki rowerek biegowy dla dwulatka?

Rowerek biegowy z regulacją wysokości

Z rowerkiem biegowym DRAGON AIR dziecko może czerpać frajdę z jazdy i jednocześnie rozwijać koordynację ruchową, motorykę, a także siłę mięśni i nóg. Pojazd jest stabilny i bezpieczny. Szerokie opony pomogą małemu rowerzyście utrzymać równowagę. Co więcej, sprawdzą się one też na różnych powierzchniach. Regulowana kierownica i siodełko wpłyną na optymalne dopasowanie pojazdu do wzrostu malucha. Bezpieczeństwo zapewniają też antypoślizgowe rączki z tworzywa sztucznego.

Jaki obrazek biegowy dla dwulatka?

Więcej rowerków i jeździków dla dzieci

TUTAJ