Wczytuję dane...

Jaki prezent dla niemowlaka?

Gdy w domu bliskiej Ci osoby pojawia się małe dziecko, Twoja radość jest niemal tak ogromna, jak świeżo upieczonych rodziców. Cieszysz się wraz z przyjaciółką, przyjacielem, siostrą, czy bratem. Co więcej, nie tylko Oni, ale Ty również musisz odnaleźć się w nowej roli cioci lub wujka. Krótko po tym wydarzeniu przychodzi czas na pierwsze odwiedziny. Wówczas nie wypada przyjść do dziecka z pustą ręką. Sprawdź, nasze cztery propozycje prezentów dla niemowlaka.

 

Leżaczek – bujak dla niemowlaka

 

Jednym z pomysłów może być komfortowy i bezpieczny leżaczek dla małego dziecka. Bujak ma pasy bezpieczeństwa, dlatego zapewni niemowlakowi stabilność. Ponadto zadba także o rozrywkę malucha. Istnieje bowiem możliwość włączenia kilku melodii oraz wibracji. Oparcie można też ustawić w dwóch różnych pozycjach, do spania, lub leżenia. Dodatkowy komfort zapewni miękka tapicerka, którą z łatwością można zdjąć i wyprać.

 Jaki prezent dla niemowlaka?

 

Karuzela do łóżeczka

Ciekawym rozwiązaniem prezentowym z pewnością będzie karuzela do łóżeczka. Wprowadzi ona malucha w kolorowy świat zabawek. Co więcej, będzie stanowiła fantastyczną rozrywkę pomiędzy spaniem a jedzeniem. Zadba także o rozwój maluszka od pierwszych chwil życia. Ta wyjątkowa karuzela 4D ma zabawki skierowane zawsze w stronę dziecka. Dlatego ułatwi obserwacje kolorowych elementów i zadba o koordynację wzrokową pociechy oraz kształtowanie innych zmysłów. Do dyspozycji jest też osiemnaście różnych melodii, które będą bawić lub usypiać niemowlaka w zależności od potrzeb.

 Jaki prezent dla niemowlaka?

Mata edukacyjna

Naszą propozycją numer trzy jest mata edukacyjna dla dzieci. Wykonano ja  z miękkiego materiału, dlatego zapewni maluchowi niebywały komfort. Bez wątpienia sprawdzi się od pierwszych chwil życia noworodka. Doskonale pobudza zmysły i rozwój każdego małego dziecka. W zestawie z matą znajduje się pianinko, które bardzo prosto można odczepić. Dzięki temu będzie stanowić osobną zabawkę. Uwzględnia trzy tryby grania, pięć wesołych melodyjek oraz pięć kołysanek. Atrakcją zabawki są też podświetlane klawisze, które podążają za kolejnymi dźwiękami.

 Jaki prezent dla niemowlaka?

Miś z kołysankami

Świetnym prezentem dla małego dziecka będzie też piękny miś z kołysankami. Zabawka ukoi do snu, rozśmieszy i opowie bajkę. Będzie świetnym towarzyszem dla maluszka i pomoże w rozwoju oraz pozwoli poznać otaczającą rzeczywistość. Dzięki temu dziecko może też nauczyć się pierwszych słów.

Jaki prezent dla niemowlaka?

Więcej zabawek dla niemowląt 

TUTAJ