Wczytuję dane...

Zabawki do kąpieli

Dzieci są różne tak jak dorośli. Niektóre maluchy są spokojne, inne mają temperament, dla jednych kąpiel to przyjemność, a dla pozostałych trudne przeżycie. Dzisiaj chcemy skupić się na tych ostatnich. Pociechy, które nie lubią wody i czasu przebywania w wannie, można czymś zabawić oraz zapewnić wspaniałą rozrywkę. I tutaj z pomocą przychodzą zabawki do kąpieli. Umilą one czas i skutecznie odwrócą uwagę od zabiegów pielęgnacyjnych. Sprawdź, nasze trzy propozycje i zapewnij swojemu dziecku ciekawy sposób spędzania czasu podczas mycia.

 

Ośmiorniczki do zabawy w wannie

Ciekawym pomysłem na przetrwanie kąpieli i wprowadzenie ciekawej rozrywki podczas tego procederu z pewnością będą trzy kolorowe ośmiorniczki. Staną się przyjaciółkami Twojego maluszka i pomogą przeżywać ciekawe przygody w trakcie przebywania w wannie. Znajdują się one na specjalnej podstawce wyglądem przypominającej wyspę, która unosi się na wodzie. Co więcej, zapewniają one też dodatkowe atrakcje. Duża ośmiornica tryska wodą, natomiast małe zwierzątka potrafią nurkować. Zabawka dostarczy maluszkowi wiele powodów do radości w wannie.

 

Zabawki do kąpieli 

Zestaw do zabawy w wodzie

 

W przypadku trochę starszych dzieci sprawdzi się zabawkowy zestaw do prania. Składa się z puzzli, które imitują brudne ubrania. Ponadto, plamy znikają po zanurzeniu w wodzie. Wystarczy je delikatnie potrzeć rączką. Ponadto, komplet zawiera też koszyk, do którego można włożyć zarówno brudne elementy, jak i wyprane. Wszystko zależy od wyobraźni dziecka.

 Zabawki do kąpieli 

 

Puzzle piankowe do wanny

 

O rozrywkę dziecka podczas kąpieli zadbają też piankowe puzzle. Elementy wchodzące w skład zestawu z łatwością przyklejają się do płytek lub powierzchni wanny. Co więcej, mata unosi się także na powierzchni wody. Dzięki temu maluch może za nią podążać rączkami. Jest kolorowa, dlatego bardzo dobrze przykuwa uwagę. Komplet zawiera też torbę, która ułatwia przechowywanie zabawki.

Zabawki do kąpieli

Więcej zabawek do kąpieli

TUTAJ