Wczytuję dane...

Jaki prezent na roczek?

Kolejne miesiące mijają bardzo szybko i zanim człowiek się obejrzy, przychodzi czas na świętowanie pierwszych urodzin maluszka. Wówczas w Twojej głowie zaczyna kłębić się pytanie, jaki prezent kupić dziecku z tej wyjątkowej okazji. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy garść sprawdzonych pomysłów. Zapraszamy do lektury!

 

Interaktywna maskotka marki Fisher Price

 

Interesującym pomysłem z pewnością okaże się interaktywna maskotka od marki Fisher Price. To świetny materiał na pierwszego przyjaciela dla maluszka. Szczeniaczek jest mięciutki i gotowy na przytulanki. Co więcej, zapewni dziecku nie tylko świetną zabawę, ale także też naukę. Reaguje na dotyk i w zamian odwdzięcza się radosnymi melodiami. Ponadto, zwraca też uwagę wieloma wypowiedziami, dzięki temu pociecha zyskuje możliwość nauczenia się ponad 100 pierwszych słów. Są to na przykład części ciała, kolory, kształty i wiele innych. Wbudowana technologia pozwala nabywać wiedzę i dostosować tempo nauki do indywidualnych potrzeb konkretnego dziecka.

 Jaki prezent na roczek?

Stolik edukacyjny

 

Stolik edukacyjny to zabawka, którą powinien mieć każdy maluszek. Oferuje wiele funkcji, dzięki temu stanowi ciekawą rozrywkę. Ponadto, to także niebanalny sposób na nabycie wielu umiejętności oraz kształtowanie rozwoju. Poszczególne elementy można z powodzeniem przenosić. W rezultacie zestaw uczy pociechę, jak używać małych rączek i podążać za tym, co widzą oczy. Na blacie stolika edukacyjnego znajduje się zabawkowy telefon komórkowy. W słuchawce dziecko usłyszy dźwięk, który przypomina tonowe wybieranie numeru. Po chwili odzywają się odgłosy zwierzątek lub melodia. Jest tam też książeczka z przekładanymi stronami, mała kierownica, która można obracać o 360 stopni, malutka gitara, pianinko i wiele innych. Liczne efekty dźwiękowe, wpływają pozytywnie na słuch dziecka, natomiast kolory, kształty i przyciski stymulują zmysł dotyku. Wpływają też na wyobraźnię, koordynację wzrokową, czy ruchową. Stolik jest stabilny i bezpieczny.

 Jaki prezent na roczek?

Układanka dla malucha

 

Z okazji pierwszych urodzin można podarować maluchowi też układankę zawierającą cztery puzzle. Poszczególne elementy mają uchwyty, które doskonale pasują do małych rączek dziecka. Zestaw ten nie tylko bawi, ale także uczy. Rozwija przede wszystkim zdolność logicznego myślenia. Co więcej, pomaga również ćwiczyć pamięć, koncentrację, a także zdolności manualne.

 Jaki prezent na roczek?

Drewniane klocki

 

Dużo przyjemności małemu dziecku sprawią też drewniane klocki z różnymi grafikami. W komplecie są też dwa sznurki przeznaczone do nawlekania elementów, które zakończone są drewnianymi patyczkami. Zestaw pomoże maluszkowi również w rozwoju wielu cennych umiejętności. Ćwiczy przede wszystkim koordynację oko-ręka. Co więcej, zabawka jest też bezpieczna i nie zawiera szkodliwych substancji. Wykonana jest z drewna barwionego nietoksycznymi farbami. Klocki pozbawione są też ostrych krawędzi.

Jaki prezent na roczek?

Więcej zabawek dla najmłodszych

TUTAJ