Wczytuję dane...

Jakie zabawki dla pięciolatka?

Pięciolatek to duży szkrab, który powinien bawić się zabawkami stymulującymi wyobraźnię i ćwiczącymi zdolności manualne. Jeśli na tym etapie zainwestujesz w odpowiednie gadżety, Twoje dziecko nie będzie miało problemów z nauką, wykształci zmysł estetyczny i nigdy nie zbraknie mu kreatywnych pomysłów.

Zestaw małego odkrywcy

W tym zestawie niemieckiej firmy Happy People znajduje się latarka, lornetka oraz kompas. Zabawki zostały solidnie wykonane – są trwałe oraz świetnie działają. Tych akcesoriów nie może zabraknąć w waszym domu – wyróżniają się na tle innych dużymi walorami edukacyjnymi, bardzo wysoką jakością, atrakcyjną szatą graficzną, sporą różnorodnością, a także przystępną ceną. Gadżety z tej linii zachęcają dzieci do aktywnego spędzania czasu poza domem, poznawania świata przez zabawę i efektywnie organizują ich czas, odciągając je od komputerów i telewizorów. Uczą posługiwania się wieloma użytecznymi narzędziami m.in. lornetką, lupą, kompasem czy krótkofalówką. Rozwijają zainteresowania tak przyrodnicze, jak i techniczne.

Jakie zabawki dla pięciolatka?

Przed nauką czytania – Gra Tropimy Rymy

Gra Tropimy Rymy jest jedną z wartościowych gier przygotowujących dzieci do nauki płynnego czytania. Wszystkie z sześciu gier z tej serii przygotowują do nauki czytania metodą 101 kroków Danuty Chwastniewskiej – kształcą umiejętności, które są ważne w przygotowaniu do czytania, czyli słuch fonemowy, koordynację wzrokowo-słuchowo ruchową i koncentrację słuchową. Gry przeznaczone są do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi, którzy chcą kształtować umiejętności malucha, zanim pójdzie do szkoły. Jest to bardzo wartościowa pomoc dla nauczycieli przedszkoli, klas początkowych, logopedów czy terapeutów, a także cudowny pomysł na prezent gwiazdkowy dla szkraba.

Jakie zabawki dla pięciolatka?

Liczę i dodaję

Układanka „Liczę i dodaję” składa się z 48 puzzli, z których można ułożyć 16 kompletów. Na każdy z nich składa się duży puzzel z obrazkiem dwóch rodzajów owoców oraz dwa mniejsze z cyframi i owocami, które odpowiadają liczbie owoców z dużego puzzla. W środku pudełka znajduje się instrukcja z opisem dwóch gier.

Jakie zabawki dla pięciolatka?

Pełna oferta produktów dla pięciolatka

tutaj