Wczytuję dane...

Jakie prezenty pod choinkę dla dziecka w wieku szkolnym?

Święta to magiczny okres, w którym wszystko wydaje się piękniejsze i wspanialsze. Piękne kolędy, światełka w mieście i w domu oraz wyjątkowy urok wpływają na dobry nastrój. Ludzie są milsi dla siebie nawzajem. Dzieci cieszą się z wolnych dni, ze śniegu pokrywającego świat i prezentów, które otrzymają od Świętego Mikołaja. No właśnie prezenty! Obecnie nie jest łatwo kupić wyjątkowy podarek i trafić w gust pociechy. Póki sklepowe wręcz uginają się od niespodzianek. Producenci prześcigają się w wychwalaniu swoich produktów, a rodzice mają problem. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę trzech propozycji, jeśli chodzi o prezent pod choinkę dla dziecka w wieku szkolnym. Mamy nadzieję, że to trochę ułatwi zadanie i pomoże wybrać najlepszą zabawkę dla Twojego podopiecznego.

 

Zestaw kreatywny dla dziewczynki

Zestaw od marki Stnux to gwarancja kreatywnej zabawy przez wiele godzin. Dziewczynka może samodzielnie wymyślać wzory lub też wykorzystywać dołączone szablony i naklejki. Dzięki temu rozbudzi swoją wyobraźnię, a także poprawi koncentrację. Zabawka pozytywnie wpłynie również na zdolności manualne. Cechy te z pewnością przydadzą się w szkole, a potem w dorosłym życiu. Zestaw kreatywny dla dziewczynek to wyjątkowy produkt, który przyniesie wiele przyjemności i jeszcze lepiej pomoże odkryć otaczającą rzeczywistość.

 Jakie prezenty pod choinkę dla dziecka w wieku szkolnym?

Gra zręcznościowa

 

Zachęcamy też do zakupu świątecznego prezentu w postaci gry zręcznościowej Tańcząca Stonoga. Tak zabawka zachwyci nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Gąsienica wchodząca w skład tego zestawu śmieje się i tańczy w rytm muzyki. Zadaniem każdego uczestnika gry jest w tym przypadku umieszczenie na łapkach gąsienicy wszystkich swoich kuleczek. Co więcej, zadanie trzeba wykonać w jak najkrótszym czasie. Wygrywa osoba, która jako pierwsza poradzi sobie z tym wyzwaniem. Istotne jest również to, że nie jest to tak łatwe jak wygląda, gdyż gąsienica cały czas śmieje się i wykonuje ruchy taneczne.

 Jakie prezenty pod choinkę dla dziecka w wieku szkolnym?

Maskotka interaktywna – kangurzyca Mama Josie

 

Zapraszamy Twoje dziecko do poznania wspaniałej interaktywnej kangurzycy Mama Josie  od marki HASBRO. Jest to bardzo słodkie zwierzątko, które z pewnością stanie się wielkim przyjacielem Twojej pociechy. Maskotka prezentuje się bardzo realistycznie. Co więcej, oferuje aż 70 ruchowych i dźwiękowych reakcji. To fantastyczne zwierzątko może poruszać głową, ramionami, śpiewa oraz tańczy i podskakuje. Kiedy tuli swoje maleństwo wydaje odgłosy pełne miłości i czułości. Dziecko może karmić kangurzycę, tulić ją, tańczyć razem z nią. Maskotka sprawi, że Twoje dziecko rozwinie w sobie instynkt opiekuńczy i empatię.

Jakie prezenty pod choinkę dla dziecka w wieku szkolnym?

Więcej zabawek

TUTAJ