Wczytuję dane...

Garaże dla dzieci

Nie jest tajemnicą, że dzieci uczą się przez zabawę. Niestety, w dzisiejszych czasach zewsząd otaczani jesteśmy technologią, a mło...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Garaże dla dzieci

    Nie jest tajemnicą, że dzieci uczą się przez zabawę. Niestety, w dzisiejszych czasach zewsząd otaczani jesteśmy technologią, a młode pokolenie żyje w skomputeryzowanym świecie. Warto więc zapewniać najmłodszym zabawki, które rozwijają ich wyobraźnię i umiejętności, by nie zatracili się w korzystaniu ze smartfonów i tabletów.

    Garaże i parkingi zabawkowe

    Szczególnie dla chłopców polecamy nasze garaże zabawkowe, które zajmą dziecko na długi czas. Świetnie imitują prawdziwe, wielopoziomowe konstrukcje. Są to modele, w których można umieścić dużą ilość samochodzików. Moc żywych kolorów, duża ilość zakrętów oraz różne kąty nachylenia torów w naszych konstrukcjach sprawiają, że zabawa staje się bardziej atrakcyjna. Garaż składa się z wielu części - istnieje możliwość przebudowania go według własnego uznania, co z pewnością rozwija kreatywność i umiejętności manualne u dzieci.

    W zależności od wybranego wariantu, dostępne są w zestawie zabawkowe pojazdy, znaki drogowe lub elementy infrastruktury miejskiej. Godziny fantastycznej zabawy murowane!