Wczytuję dane...

Akcesoria

Doskonałą zabawę dzieciom zapewniają nie tylko klocki, przytulanki i lalki, ale też różnego rodzaju pojazdy. Koparki, wywrotki, tr...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Akcesoria do pojazdów dla dzieci

Doskonałą zabawę dzieciom zapewniają nie tylko klocki, przytulanki i lalki, ale też różnego rodzaju pojazdy. Koparki, wywrotki, traktorki, pociągi czy “wyścigówki” - jak to dzieci lubią nazywać miniaturowe sportowe samochody, zawsze znajdują się w skrzynkach na zabawki. Cieszą każdego malucha same w sobie, bo można jeździć nimi wszędzie... Po panelach, po dywanie, a nawet i po ścianach, ale mogą sprawić jeszcze więcej radości, jeśli podarujesz mu do nich rozmaite dodatki.

Polecamy różnorodne elementy służące do zbudowania całej trasy torów kolejowych. Oprócz fragmentów torów znajdziesz u nas przejazdy kolejowe oraz dla starszych dzieci – elementy kolejek automatycznych, takie jak zwrotnice, elektryczne napędy do zwrotnic, regulatory prędkości wraz z zasilaczami. Ba, sądzimy, że nie tylko dzieci chętnie spędzą czas nad kolejką z takimi akcesoriami, ale i dorośli. Inne dodatki, które możemy polecić dla najmłodszych to garaże na samochodziki, przyczepki czy elementy do budowy krajobrazu, na przykład budynki.